Με μεγάλη χαρά και υπερηφάνεια, ανακοινώνουμε ότι η Ελληνοαμερικανική Ένωση μας βράβευσε για την εξαιρετική επίδοση των μαθητών μας στο Speaking (score: 1000/1000) στην αγγλική γλώσσα! ![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1/16/1f393.png)
![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
![🎓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1/16/1f393.png)
Αυτή η διάκριση είναι αποτέλεσμα της σκληρής δουλειάς και αφοσίωσης των μαθητών μας, καθώς και της αδιάκοπης υποστήριξης και καθοδήγησης από τους εξαιρετικούς καθηγητές μας. ![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1/16/1f44f.png)
![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1/16/1f44f.png)
Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές μας για την υπέροχη αυτή επίτευξη! Είμαστε υπερήφανοι για εσάς και ανυπομονούμε να δούμε τις μελλοντικές σας επιτυχίες! ![🌟](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te0/1/16/1f31f.png)
![🌟](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te0/1/16/1f31f.png)
Ευχαριστούμε την Ελληνοαμερικανική Ένωση για την τιμητική αυτή διάκριση και για την αναγνώριση της δουλειάς μας. ![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
Συνεχίζουμε με ακόμη μεγαλύτερη όρεξη και ενθουσιασμό να βοηθάμε τους μαθητές μας να πετυχαίνουν τους στόχους τους και να κατακτούν την γνώση!